Politica de Confidențialitate și de Cookies
Obligatoriu
Folosim cookie-uri și tehnologii asemănătoare pentru a-ți îmbunătăti experiența pe acest website, pentru a-ți oferi conținut și reclame personalizate și pentru a analiza traficul și audiența website-ului. Înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și intelege conținutul Politicii de Confidențialitate si de Cookies.
Prin continuarea navigării pe website-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fișierelor de tip cookie; nu uita totuși că poti modifica setările acestor fișiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Confidențialitate și de Cookies.
http://www.ziare.com/international/nato/miscari-de-trupe-nato-in-romania-participa-1-000-de-militari-1369031
la noi sunt aia mai inceti si doar juma din ei. Polonezii sunt mult mai suparati…
http://www.ziare.com/international/nato/noul-varf-de-lance-al-nato-se-antreneaza-in-polonia-peste-2-000-de-militari-video-1369010
impresionant: https://www.youtube.com/watch?v=AWPoe8J4e2g
cica astia-s dezamagiti ca pica, nu e singuru’ incident, din pacate: https://www.youtube.com/watch?v=uO9cHzha75M
au picat si la noi in tara tipulasta de elicopter!