Editorial – Creștere PIB 3%. Să ne bucurăm?!

Sincer nu cred că avem motive, mai ales dacă ne uităm pe structură creșterii de PIB, acolo unde Bunul Dumnezeu și satana au crescut PIB-ul României. Mai clar Dumnezeu ne-a dat un an agricol cu adevărat de excepție în 2013, guvernul neavând nici o treabă aici, că doar nu el…

Continue reading