Nokia pleaca, ce ne facem fratilor?! Sa emigram…striga idiotii!

Desi nu face obiectul acestui blog genul acesta de stire poate crea, si vad ca creeaza in media romaneasca, o isterie tip Tsunami! Nokia, sau mai exact plecarea finlandezilor de la Jucu este prezentata peste tot ca fiind cel putin primul semn al Apocalipsei, prima cupa varsata de Ingerul Razbunarii,…

Continue reading