A fi in NATO Dulceata miraculoasa a unei umbrele a lenesilor? Sau…partea I-a

Nu-i asa ca-i mare, frumoasa si suna tare bine cum se numeste umbrela asta sub care ne aciuiram si noi cu munca multa si bani inca nepusi cu totul la socoteala?    Ce grozavi suntem: avem uniforme smechere ca in „Rambo” si „Delta force”, ne laudam cu niste camioane americanesti…

Continue reading