Articolul de seara: Sa ne bucuram, incepe constructia Scutului :) ;)

Sau cum zicea El Prezidente, neam de neamul nostru, de la caderea Sarmisegetuzei Regia, nu a fost asa de bine protejat cum vom fi din 2015 incolo! Asadar…sa ne bucuram?! Pai la ce ne-am bucura ca aurolacii  ca doar SeMe treiurile, cum zicea nea Duska, nu sunt aici sa ne…

Continue reading